Základní škola Žižkov, Kremnická 98, Kutná Hora, 284 01, tel.: 327 512 175, fax: 327 512 028
Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!
Plán na měsíc duben
Co nás čeká v měsíci dubnu? Plán už začíná být pěkně dlouhý, je v něm řada sportovních a vědomostních soutěží, deváťáky čekají přijímačky, sejdeme se s rodiči na konzultačních hodinách, bude Den Země a projektový den, pojedeme na exkurze, dokončíme lekce finanční gramotnosti a tak dále a tak dále...
Soutěže:
3.4. okresní kolo matematické olympiády pro 6. - 8. ročník, školu reprezentují Eliška a Matěj Pelíškovi, Martin Capoušek a Isabela Železná, zajišťuje I. Skaláková
3.4. turnaj v basketbale 6. - 7. ročník dívky, Klimeška, zajišťuje J. Škarka
9.4. turnaj v basketbale 8. - 9. ročník dívky, Klimeška, zajišťuje E. Železná
10.4. turnaj v basketbale 6. - 7. ročník hoši, Klimeška, zajišťuje J. Škarka
16.4. turnaj v minifotbale pro žáky 8. - 9. ročníku, zajišťuje J. Škarka
16.4. turnaj v miniházené pro žáky 1.stupně, zajišťuje P. Lorencová
17.4. vybíjená I. stupeň, zajišťuje E.Votrubová
18.4. turnaj v basketbale 8. - 9. ročník hoši, zajišťuje E. Železná
23.4. atletický víceboj 6. - 7. ročník, zajišťuje J. Škarka, E. Votrubová
24.4. atletický víceboj 8. - 9. ročník, zajišťuje J. Škarka, E. Železná
24.4. plavecko - běžecký pohár pro žáky 1. stupně, zajišťuje E. Votrubová
22. a 23.4. krajské kolo recitační soutěže Dětská scéna 2024 v Knihovně Kutná Hora, školu reprezentují Anička Benešová, Maruška Kasýková a Žaneta Trešlová
30.4. turnaj v minifotbale pro žáky 6. - 7. ročníku, zajišťuje J. Škarka
Další akce školy:
od 1.4. do 17.5. testování SCIO žáků 5. ročníku podle rozpisu
5.4. 14 - 18 hodin zápis dětí do 1. ročníku, zajišťují vyučující 1. stupně
12.4. hodina moderní chemie v 8. ročníku, zajišťuje VŠCHT Praha
26.4. pěvecká soutěž, rozpis bude zveřejněn, v publiku se účastní třídy, které mají v soutěži své zástupce
19.4. projektový den Tajemný svět království vody pro žáky 5. – 8. ročníku, 9. ročník den s třídním učitelem, ukončení bude upřesněno kvůli školní jídelně
19.4. Den Země pro žáky 1. – 4. ročníku, zajišťuje J. Němečková Růžičková
22.4. Den Země pro žáky 5. – 9. ročníku v rámci Vkz, zajišťuje J. Škarka
26.4. schůzka školního parlamentu
Akce tříd:
2.4. beseda v městské knihovně pro žáky 7. ročníku s Michaelou Fišarovou
9,40 hod VII. C, 10, 40 hod VII. A, VII. B
2. - 5.4. projekt Učíme se v přírodě pro žáky 8. ročníku, Bedřichov, chata Centrum
9.4. 3. a 4. vyučovací hodina virtuální prohlídka elektrárny Dlouhé Stráně pro žáky IX. C
Exkurze do Ekocentra Vlašim
10.4. III. A, III. C, 11.4. III. B, III. D, 16.4. IV. A, IV. B
18.4. Abeceda peněz – program zaměřený na finanční gramotnost pro žáky II. D a I. B, C, D, zajišťuje lektor ČNB
25.4. Abeceda peněz pro žáky I. A
26.4. exkurze do Národního muzea Praha pro žáky IV. B, program Okno do pravěku
29.4. - 3.5. Učíme se v přírodě pro žáky 5. ročníku a IV.C v Bedřichově,chata Centrum
Schůzky s rodiči:
22.4. 16 - 19 hod (s rezervací), 23.4. 16 - 18 hod (bez rezervace) individuální konzultace vyučujících pro rodiče žáků 5. - 9. ročníku
Organizační pokyny:
12. a 15.4. přijímací řízení do středního školství pro 9.ročník
16. a 17.4. přijímací řízení na šestiletá a osmiletá gymnázia
15. – 19.4. studijní cesta do Nizozemí, účastní se Š. Menová
k 30.4. vyplňují všichni žáci s třídními učiteli sebehodnotící dotazníky
Inspirativní návštěvy:
23.4. návštěva ZŠ Ohradní