Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!
Nejprve se chceme podělit o velkou radost, kterou je vítězství našeho týmu ve složení Eliška Skaláková a Klára Vlášková z IX. C v krajském kole Prezentiády a jejich postup do Grandfinále, kde se děvčata utkají s nejlepšími týmy z Čech a Slovenska. Děvčatům gratulujeme k vítězství a přejeme jim hodně štěstí v národním kole.
Dále bychom chtěli poděkovat Adamu Fidrovi, Adamu Hejskému a Vítku Šulcovi ze IV. D za záchranu zraněného netopýra. Hoši dodrželi správné zásady při kontaktu se zraněným zvířetem a za pomoci dospělých byl netopýr předán do záchranné stanici ve Vlašimi, kde má šanci na vyléčení a návrat do přírody.
A na závěr jako vždy poctiví nálezci cenných předmětů, případně peněz. Tento měsíc jsou to Honza Cafourek, Jakub Slavík a Sean Pates ze VII. B, Honza Koreš z IX. B, Klára Štípková a Vendula Netolická ze VI. C, Vanesa Fousková a Marek Socha ze VII. A, Matěj Šreier z V. A a Žaneta Trešlová z IX. C. Všem patří poděkování za jejich poctivé jednání.














