TOPlist

Základní škola Žižkov, Kremnická 98, Kutná Hora, 284 01, tel.: 327 512 175, fax: 327 512 028

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Aktuální informace

Provoz kanceláře školy v době letních prázdnin

Provoz kanceláře školy v době letních prázdnin

Jana Nedvědová

Vloženo: 3. července 2020 v 10:52

V případě, že budete od nás v době letních prázdnin cokoliv potřebovat, využijte prosím pro jednání následující časy, ve kterých bude otevřena kancelář školy (budou zde také uložena nevyzvednutá vysvědčení):    

Krásné prázdniny!

Krásné prázdniny!

Jana Nedvědová

Vloženo: 29. června v 22:04

A je to tady! Přejeme všem dětem, rodičům, přátelům a známým krásné léto plné pohody, sluníčka a dobré nálady, spoustu příjemných zážitků a zajímavého cestování. Odpočiňte si, načerpejte sílu, budeme se těšit, že se všichni ve zdraví setkáme v novém školním roce  - začínáme ve čtvrtek 1. září!   

Rozloučili jsme se s deváťáky

Rozloučili jsme se s deváťáky

Jana Nedvědová

Vloženo: 29. června v 21:50

V úterý 28. 6. jsme se v Tylově divadle rozloučili s našimi deváťáky. Připravili se svými malými kamarády moc hezká a originální taneční vystoupení, rádi jsme na jevišti viděli naše absolventy - Aleše Kaiznera, který skvěle moderoval a Kačku Trousilovou, která nádherně zpívala. Program dále obohatilo několik kratičkých hudebních a tanečních vystoupení a recitace. Deváťákům děkujeme za krásná vystoupení a projevy a přejeme jim hodně štěstí na další cestě. Rádi je ve škole zase někdy uvidíme, i když už ne v roli našich žáků. Děkujeme rovněž všem ostatním vystupujícím a Kutnohorskému deníku za poskytnutí fotodokumentace. Máme i svoji, tu ještě dodáme. Videozáznam celého představení bude k dispozici ve fotoateliéru Valoušek začátkem července po státních svátcích.   

Ocenili jsme nejúspěšnější žáky

Ocenili jsme nejúspěšnější žáky

Jana Nedvědová

Vloženo: 27. června v 21:48

V pondělí 27. 6. jsme se ráno sešli v aule, na programu bylo odměńování nejúspěšnějších žáků letošního školního roku.  Ocenili jsme 72 žáků za aktivní práci a vzornou reprezentaci školy ve vědomostních soutěžích, především matematických, a za reprezentaci ve sportu - ať už v jarních soutěžích nebo nyní na městské olympiádě. Vyhlásili jsme také dvě hvězdy olympiády - jsou jimi Dominika Nováková z IX. C a Honza Kostrec ze VII. C. Oba zazářili minulý týden na olympiádě a postarali se o řadu zlatých medailí. Všem oceněným dětem gratulujeme a přejeme jim hodně dalších úspěchů.          

9. Městské hry Olympiády dětí a mládeže skončily - zvítězili jsme v kategorii 2. stupně

9. Městské hry Olympiády dětí a mládeže skončily - zvítězili jsme v kategorii 2. stupně

Jana Nedvědová

Vloženo: 26. června v 20:43

V pátek 24. 6. po závěrečném maratonu byly slavnostním ceremoniálem ukončeny 9. Městské hry. Jsme rádi, že se opět uskutečnily a že jsme týden mohli sportovat. Týden to byl krásný, ale velice náročný pro všechny zúčastněné - pořadatele i sportovce. Na nominačních listech naší školy bylo úctyhodných dvě stě dětí, které se do této akce zapojily. Společnými silami vybojovaly 112 medailí, z toho 38 zlatých, 8 v kategorii 1. stupně a 30 v kategorii 2. stupně. A právě tento skvělý výsledek nám zajistil vítězství a krásný pohár, který rozšíří školní sbírku. Gratulujeme všem zúčastněným a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Pevně věříme, že si všichni přes víkend odpočinou a příští týden společně ukončíme i školní rok.      

Naši malí sportovci nenašli v házené soupeře

Naši malí sportovci nenašli v házené soupeře

Jana Nedvědová

Vloženo: 22. června v 20:33

Ve středu 22. 6. odpoledne byla na programu městské olympiády házená malých sportovců. Oba naše týmy potvrdily výbornou formu z předchozích turnajů a zvítězily - děti i my jsme měli velikou radost a malým házenkářům blahopřejeme k výbornému výsledku!   

Organizace školního roku 2022/2023

Jana Nedvědová

Vloženo: 29. června 2021 v 22:27

Vážení rodiče, milí žáci, pokud vás zajímá, kdy budou prázdniny a volné dny v příštím školním roce, čtěte dále...

Microsoft 365

Microsoft 365

Vloženo: 8. února 2021 v 13:22

Naše škola má uzavřenou licenční smlouvu s firmou Microsoft, která umožňuje našim žákům a zaměstnancům využívat bezplatně po dobu jejich studia/pracovního poměru balíček aplikací Microsoft 365 Apps pro velké organizace zahrnující desktopové programy Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Publisher a další.

Instrukce k přihlášení do portálu a instalaci balíčku naleznete v tomto článku.

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání