TOPlist

Základní škola Žižkov, Kremnická 98, Kutná Hora, 284 01, tel.: 327 512 175, fax: 327 512 028

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Školní družina

Přihláška do školní družiny na nový školní rok

Vážení rodiče, pokud bude vaše dítě od září 2020 navštěvovat školní družinu, prosím vyplňte přihlášku a zašlete ji emailem na adresu druzina.zs@zszizkov.cz  Je možné samozřejmě rovněž použít papírový formulář, převzít si ho můžete v těchto dnech při vyzvedávání věcí dětí ze školní družiny, některé děti ji dostanou ve škole, můžete si sami vytisknout. Prosíme o přihlášení dětí z budoucího druhého až pátého ročníku do 27.8., rodičům prvňáčků budou přihlášky předány na červnové schůzce. Pokud by bylo přihlášeno víc dětí než je kapacita školní družiny, budou přednostně samozřejmě zařazeny mladší děti, ze starších jen děti dojíždějící. Případné dotazy směrujte buď na vedení školy nebo na vedení školní družiny - telefonní číslo je v záhlaví přihlášky.  

Informace k úhradě za školní družinu

Vážení rodiče, pokud vaše dítě nebude od příštího školního roku navštěvovat družinu (ani sourozenec), požádejte si na níže přiloženém formuláři o vrácení ůhrady za období od 16. 3. Vráceno vám bude 700 Kč (březen 100 Kč, duben, květen, červen 600 Kč) . Stačí, pokud vyplněnou žádost naskenujete a pošlete na email skola@zszizkov.cz. Učiňte tak prosím nejpozději do 30.9.2020. 

Pokud budete pokračovat v docházce do školní družiny v příštím školním roce, bude vám úhrada převedena do dalšího  období. 

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání