Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!
Ve středu 24. června jsmne se sešli všichni v divadle na závěrečné školní akademii. Celoroční téma Žijeme sportem se promítlo i sem - zažili jsme totiž kromě tradičního tance, zpěvu, recitace, odměňování a loučení s deváťky i olympiádu v mraveništi.... Fotografie z vystoupení dramatického souboru, recitátory, zpěváky a tanečníky si můžete prohlédnout níže...














