TOPlist

Základní škola Žižkov, Kremnická 98, Kutná Hora, 284 01, tel.: 327 512 175, fax: 327 512 028

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Tváře měsíce září

  • Jana Nedvědová

V pondělí 25. září jsme poprvé v tomto školním roce vyhlásili Tváře měsíce. Komu jsme poprvé v tomto roce poděkovali a proč?  

Nejprve jsme se podělili o radost z ocenění Sportovní srdce pro naše dva vynikající atlety, Emu Kounickou a Štěpána Viktoru. Toto ocenění si převzali na základě naší nominace na festivalu sportu z rukou olympijského vítěze v moderním pětiboji Davida Svobody. Proč jsme je navrhli bohužel na festivalu moderátor nepřečetl, proto to píšeme zde....

Štěpán je vynikající sportovec se srdcem na správném místě, je člen SKP Olympia, jeho silnou stránkou jsou vrhačské disciplíny, svými výbornými výkony se nominoval minulý víkend na republikové mistrovsví v Břeclavi, kde obsadil v kouli 11. místo. Pravidelně výborně reprezentuje naši školu ve sportovních soutěžích nejen v atletice, ale i třeba v basketbalu.  

Ema je všestranný sportovec, vynikající atletka, členka SKP Olympie, její silnou disciplínou je skok do výšky, kde jí náleží prvenství v kraji. Také ona se svými výsledky nominovala na republiku, kde její výkony v soutěži výškařek stačily na 12. místo. Ema pravidelně výborně reprezentuje školu ve sportovních soutěžích. Oběma jim blahopřejeme a přejeme hodně dalších úspěchů a pevné zdraví.  

A jako vždy jsme poděkovali poctivým nálezcům, kteří odevzdali nalezené mobily a sluchátka. Byli to Toník Hubal a Tadeáš Križan VII. A, Matěj Skalák VII. C a Sofie Herbe, Anet Vopěnková a Adélka Nosková ze VI. C. Děkujeme za čestné jednání.

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání