Tváře měsíce dubna

Dubnové tváře ovládly dívky - vyhlásili jsme jich šest, dvě bohužel chyběly, takže je nemáme na fotografii. A které to jsou?

Tento měsíc jsme měli velikou radost z výsledků recitační soutěže – Anetka Wagenknechtová z II. B zvítězila v okresním kole a postupuje do kola krajského, výkon Isabely Železné ze VI. C a Emilie Jandové ze VI. A porota ocenila čestným uznáním. Děvčatům blahopřejeme a Anetce přejeme hodně štěstí v kole krajském.

O další velký úspěch se postarala Františka Danielová z V. A, která v matematické soutěži Pangea  postupuje  do celostátního kola do Prahy. Fanynce blahopřejeme a budeme držet palce, aby se jí dařilo i nadále takhle skvěle.

A na závěr jako vždy poděkování poctivým nálezcům – mobilní telefon odevzdaly do kanceláře školy Ema Kounická a Jasmína Bělohlávková, obě ze VII. C.