Tváře měsíce února

V měsíci únoru jsme ocenili vítěze školních kol olympiád i poctivé nálezce cenných věcí.....

I v únoru pokračovala školní kola soutěží a olympiád. V českém jazyce byly nejlepší Ema Urbanová z VIII. C, dále Tereza Linhartová z IX. A a Kristýna Matušinová z IX. C, do okresního kola můžeme poslat dva zástupce. V závěru minulého týdne proběhla také angličtina. Do okresu půjdou naši školu reprezentovat Julie Dolejší ze VII. A a Karolína Radová z IX. B. Druhá místa, což jsou případní náhradníci, patřila Davidu Šklíbovi ze VII. C a Jakubu Němcovi z VIII. C. Všem gratulujeme a přejeme hodně štěstí v okresních kolech.

Poctiví nálezci tento měsíc odevzdali do kanceláře mobily i peněženky, opět řadu cenných věcí. Za to děkujeme Tomáši Křížovi a Standovi Chlubnovi z V. D, Petru Svobodovi z VIII. B a Artíkovi Pohorilyi a Vítu Buňkovi ze IV. B.